Rywalizacja o nagrodę w Top Model rozpoczęta!

Rywalizacja o nagrodę w Top Model rozpoczęta!

Top Model jest jednym z programów emitowanych przez stację TVN, gdzie uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Rozpoznawalne jury a także Joanna Krupa jako prowadząca to rzeczywiście przepis na sukces, co udowadniają dziesiątki tysięcy widzów gromadzących się przed odbiornikami. W odcinkach gościnnie pojawia się wiele znanych i cenionych w przestrzeni modowej osób, czyli redaktorki pism o modzie, światowej sławy fotografowie, bądź też znane modelki.

W ramach tego sezonu o miano Top Model walczyć będzie 14 uczestników, wśród których są także osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Bilet w złotym kolorze sędziowie przyznają tej osobie, której predyspozycje do stania się modelem są największe, co skutkuje tym, że owy uczestnik automatycznie ląduje w domu Top Model. Natomiast srebrny bilet jest oceną internautów, których zadaniem był wybór swojego faworyta, który nie musi startować w castingach i natychmiastowo przechodzi na bootcamp, czyli kolejny etap.

O czym jest Top Model?

Produkcja TVN ma za zadanie zaoferować możliwości rozwinięcia się i zaistnienia w świecie modelingu, w związku z tym co edycję zgłoszenia wysyła całkiem sporo chętnych. W odcinkach uczestnicy mają do wykonania różnego rodzaju konkurencje, które będą sprawdzianem tego, czy uda im się odnaleźć w w świecie mody pełnym wyzwań. Jury ocenia ich pracę i decyduje o tym, który z uczestników musi odpaść w danym odcinku. Jest jeszcze opcja przywrócenia do programu po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki interwencji Michała Piróga, który obserwuje panel zza kulis, oferując wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Nagrodą jest kontrakt z agencją modeli i modelek oraz sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". Podczas tego sezonu również dowiemy się, kto stanie się dziewiątym zwycięzcą programu. O zwycięstwo konkuruje wielu interesujących uczestników, dlatego z pewnością warto będzie śledzić kolejne odcinki.