Triumf zawodników Chelsea na wyjeździe.

Gracze Chelsea Londyn fantastycznie zainaugurowali najnowszy sezon zmagań w Premier League. Dla kilku piłkarzy był to pierwszy mecz w koszulce Chelsea. Sporo sympatyków Chelsea czekało, by pooglądać najświeższych zawodników drużyny w meczu. Należy podkreślić, że przedstawili się z bardzo dobrej strony. To z pewnością jest to świetna informacja dla trenera Chelsea. Teraz menadżer Chelsea FC ma do wyboru sporo dobrych piłkarzy.

W ostatnich latach w Lidze angielskiej drużyna Chelsea nie grała na miarę oczekiwań. Kibice zespołu oczekują poprawy rezultatów. Sporo sympatyków nożnej piłki wyczekiwało na pierwsze minuty piłkarzy kupionych z niemieckiej Bundesligi. Chelsea FC ma w tym sezonie ustalone priorytety,jeśli chodzi o trofea. Fani klubu ze Stamford Bridge mają nadzieję, że ich ulubieńcy świetnie wejdą w nowy w sobotę sezon Ligi angielskiej.

Dobra postawa Chelsea FC w całym meczu z Brighton

Premierowa połowa meczu zapewniła fanom obu zespołów dużo pozytywnych doświadczeń. Zawodnicy konstruowali sporo akcji podbramkowych. W premierowej połowie tego meczu kibice obu drużyn widzieli wyłącznie jedną bramkę. Futbolówkę do siatki wpakował Jorginho. Prowadzący ten mecz sędzia podyktował karny rzut po przewinieniu Mathewa Ryana na nowym napastniku Chelsea. Do przerwy rezultat pozostał ten sam. W kolejnej połowie rywal Chelsea FC musiał odrabiać straty.

Fani liczyli na więcej trafień oraz uderzeń swoich zawodników. W drugiej połowie meczu widzieliśmy już dużo więcej bramek. W tym aspekcie skuteczniejsza była drużyna Chelsea Londyn. Rozpoczęcie następnej połowy był bardzo intensywny. Brighton Hove Albion zdołało doprowadzić do remisowego wyniku. Dobry rezultat Chelsea Londyn był więc pod znakiem zapytania. Piłkarze Lamparda zdawali sobie sprawę, że sympatyków Chelsea obchodzi jedynie zwycięstwo.

Po golu dla zespołu gospodarzy zawodnicy Franka Lamparda wystartowali do ataku pod bramką drużyny gospodarzy. Kilka minut później drużyna Lamparda znów wyszła na prowadzenie w tym spotkaniu. Udało im się zdobyć dwie bramki. Ostateczny wynik tego pojedynku to 3:1 dla Chelsea. To bez wątpienia bardzo dobry start rozgrywek dla Londyńczyków.