gotowa ziemianka 2021

gotowa ziemianka 2021

To przykre, że żyjemy w czasach, w jakich coraz to głośniej mówi się o zagładzie życia na Ziemi - brak wody i wyniszczenie ekosystemu to największe komplikacje, z którymi musimy mierzyć się już dziś. Jakim sposobem zacząć zmiany? Najłatwiej będzie od osobistego życia i domu - zacznijmy wykorzystywać to, co jeszcze dostarcza nam przyroda. Z takim nastawieniem powstał portal domiwoda.pl, w jakim znajdą Państwo najróżniejsze urządzenia oraz systemy do skutecznego gospodarowania wodą deszczową. Na stronie odnajdą Państwo ekologiczne rozwiązania dedykowane do ogrodu, domu, biur, warsztatów, gospodarstw rolnych i przemysłu - każde akcesorium, system lub zasobnik na wodę to okazja, żeby pomóc planecie, poprawić komfort naszego życia i co najistotniejsze - przysłużyć się przyrodzie. Eko to też niższe rachunki za wodę, to taka dodatkowa niezwykle istotna zaleta dla ludzi, jacy otwarci są na ekologiczne pomysły i pragną wykorzystywać beneficja natury, które spadają z nieba.


Sklep domiwoda.pl stosuje najnowsze zdobycze technologii, sprzedając zajmujące, wypróbowane i atestowane systemy używające wodę deszczową, zbiorniki na wodę (podziemne i naziemne), kompostowniki, rekuperatory oraz wszystko to, co można z pomyślnością wykorzystać w ogrodzie. W jakim miejscu można zamontować wskazane sprzęty? Dokładnie wszędzie - ogród, działka, dom, gospodarstwo rolnicze oraz wiele więcej - wszędzie tam, gdzie przebywamy oraz gdzie jest dostęp do deszczówki. Domiwoda.pl to sklep dedykowany także dla mieszkańców, jacy zastanawiają się, w jaki sposób wykorzystać wodę deszczową do własnych potrzeb - wystarczy wejść na witrynę internetową, udać się do dobrej kategorii, wyselekcjonować urządzenie, złożyć zamówienie oraz zainstalować zgodnie z instrukcją, żeby zdołać gromadzić, filtrować oraz wykorzystywać moc natury - wodę deszczową.


domiwoda pl ziemianka betonowa


Eksperci z domiwoda.pl pomagają też w uzyskaniu dofinansowania na wskazane systemy oraz instalacje ekologiczne, które zagospodarują deszczówkę. Wsparcie w przeprowadzeniu wszystkich procesów formalnych, instalacja systemu i uruchomienie - zachęcamy do przetestowania pomocy, wystarczy przekazać projekt dofinansowania dla domiwoda.pl, żeby zawodowcy zajęli się wszystkim od A do Z. Zakupy, doradztwo, wsparcie, innowacja oraz ochrona środowiska - wspólnie jesteśmy w stanie zawalczyć o zieloną planetę!