Jeden z najskuteczniejszych skrzydłowych w historii europejskiego futbolu zmienia drużynę na PSG! Messi nie jest już zawodnikiem Dumy Katalonii!

Jeden z najskuteczniejszych skrzydłowych w historii europejskiego futbolu zmienia drużynę na PSG! Messi nie jest już zawodnikiem Dumy Katalonii!

Niewątpliwie ruchy transferowe futbolowych zespołów podczas pauzy pomiędzy ligowymi zmaganiami mogą się podobać. Jednak to, co mieliśmy okazję zobaczyć podczas letniego okienka transferowego zadziwiło wszystkich sympatyków piłki nożnej. Większość piłkarskich kibiców była przekonana, że Messi zostanie reprezentantem Dumy Katalonii do zakończenia swojej piłkarskiej kariery. Jednak ekipa z Hiszpanii ma finansowe problemy i piłkarz Argentyny nie miał wyjścia, był zmuszony opuścić zespół. PSG okazał się zespołem, który zdecydował się zaproponować kontrakt dla skrzydłowego kadry narodowej Argentyny. Klub z francuskiej ligi zaproponował argentyńskiemu zawodnikowi intrygującą ofertę kontraktu, którą były już piłkarz Barcelony podpisał. Należy być świadomym tego, że to z pewnością wiekopomny moment w historii światowej piłki. Sympatycy piłkarscy od tego momentu zyskają okazję podziwiać popisy Lionela Messiego we francuskiej Ligue 1. Bez najmniejszych wątpliwości bardzo dużo osób zaciekawione będzie tym, jak argentyński gracz się odnajdzie w nowym zespole. Lionel Messi stworzy tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe Kylian a także Neymar, co zapewnić może Paris Saint-Germain ogromną sumę pucharów.