Przykry koniec przygody Brzozowskiego Rafała z Eurowizją. Przedstawiona przez niego piosenka zbyt banalna na finałowy występ konkursu Eurowizji!

Przykry koniec przygody Brzozowskiego Rafała z Eurowizją. Przedstawiona przez niego piosenka zbyt banalna na finałowy występ konkursu Eurowizji!

Powinniśmy być świadomym tego, że Polska na ogół nie oszałamiała widowni w okresie zawodach Eurowizji. Naszego kraju najpotężniejszym osiągnięciem z reguły jest kwalifikacja do części finałowej konkursu, gdzie zajmowaliśmy odległe pozycje. Eurowizję odwołano w roku poprzednim, gdyż nadeszła pandemia COVID-19, która zastopowała nie jedynie Europę, ale również całą planetę. Reprezentantem naszego państwa w trakcie turnieju Eurowizji został Brzozowski, który miał marzenie podekscytować smakoszy muzyki przyśpiewką o tytule "The Ride". Z wskazania wysłannika naszego narodu sporo ekspertów nie było zadowolonych, lecz ostatecznie do wymiany nie doszło. Przykro iż musieliśmy kolejny raz z kolei żegnać się z turniejem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego pragnęli. Na Eurowizji był polskim reprezentantem Brzozowski Rafał, który podczas turnieju Eurowizji nie zachęcił do siebie telewidzów i właśnie dlatego wyeliminowany został na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego konkursu Eurowizji.

Polscy widzowie z całą pewnością są już niesamowicie znużeni tego typu obrotem spraw. "The Ride" czyli piosenka przedstawiona przez Brzozowskiego była naprawdę przeciętna i powinniśmy rozumieć to. Nie było nic atrakcyjnego w tej przyśpiewce co mogłoby wprawić w zachwyt europejskich widzów. Jest to kolejna edycja konkursu europejskiej piosenki, podczas którego reprezentant naszego narodu nie ma możliwości dostać się do finałowej fazy. Z pewnością możemy zauważyć to, iż od paru lat dobieranie ambasadorów naszego państwa na konkurs europejskiej piosenki nie idzie nam najlepiej. Trzeba więc wierzyć w to, że w następnych latach nasz reprezentant da radę awansować do finału o zwycięstwo w turnieju europejskiej piosenki. W tym przypadku naprawdę istotne jest to, by wskazać najlepszego ambasadora, który zdoła zachwycić europejską publiczność. W innym przypadku znów nie zdołamy do starcia finałowego podczas turnieju europejskiej piosenki.