Rozmowa z Meghan Markle oraz księciem Harrym

Rozmowa z Meghan Markle oraz księciem Harrym

W ostatnich dniach, czyli 7.03 o godzinie 20:00 dokonał się wywiad Oprah z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O rozmowie tej stało się niezwykle głośno i wciąż jest to jeden z głównych tematów pośród różnych mediów. Po wyrzeczeniu się pary z rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych to był 1 połączony wywiad Harry'ego i Meghan. Na spotkaniu z Oprah Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. Na rozmowie ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Dodatkowo, według zamieszczonego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym konflikcie w rodzinie królewskiej są właściwie po stronie królowej Elżbiety jak i reszty członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Mimo to nie da się zaprzeczyć, iż poparcie jest niezrównanie zróżnicowane, zależnie od . Brytyjskie tabloidy , iż jeśli Harry i Meghan pragnęliby kiedyś wrócić na łono królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem przekreślili nieodwołanie swoją możliwość. Prócz wspomnianych wcześniej kwestiach królewska para poruszyła też sprawę tego, że książe nie widział wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam przyznał, oraz temat myśli samobójczych Meghan.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się szukaniem różnorodnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, zachęcili 4 profesjonalistów omawiających w publikatorach kwestie rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu 2 dni przed jego emisją. Doświadczeni profesjonaliści, w tym dawny sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, zinterpretowali cały wywiad, sugerując jednocześnie Oprah Winfrey brak profesjonalizmu natomiast Meghan korzystanie z bezkompromisowego a także ostrego języka. Wywiad Oprah Winfrey z Harrym oraz Meghan został pokazany w wieczorem w TVN24. Wówczas wywiad ten oglądało średnio mniej więcej milion odbiorców. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy wiceliderem na rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowoż mówi się, że wywiad ten jedynie potwierdził legendę dotyczącą Oprah jako redaktorki, która może wykrzesać z rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Biorąc pod uwagę emocjonujące szczegóły pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah robiła to już niejednokrotnie. Bez dwóch zdań można przyznać, że temat ten będzie w ciągu tych tygodni zapewne nieprzerwanie komentowany.