Szymański ustrzelił gola i został nazwany herosem kadry polskiej! Niezwykłe emocje w dodatkowym czasie gry meczu z narodową drużyną Anglii!

Szymański ustrzelił gola i został nazwany herosem kadry polskiej! Niezwykłe emocje w dodatkowym czasie gry meczu z narodową drużyną Anglii!

Od lat zwracamy uwagę na fakt, że drużyna narodowa Polski grająca w meczach na Stadionie Narodowym bywa naprawdę ciężka do ogrania. Ponosimy porażki na tym stadionie naprawdę rzadko kiedy i rozsądnie podkreślić, iż duża zasługa w tym piłkarskich kibiców z Polski. Kiedy Stadion Narodowy jest wypełniony do ostatniego krzesełka gracze naszego zespołu dostają dodatkowego przypływu energii. W kwalifikacjach do mistrzostw świata zawodnicy szkoleniowca Sousy Paulo pokazują się do tego momentu naprawdę nieźle, lecz ich forma daleka jest od perfekcji. Polskich zawodników w środę wieczorem czekał naprawdę ciężki test, jakim był z całą pewnością mecz z wicemistrzami Europy. To jak trudnym przeciwnikiem w historii pojedynków polskiej kadry są piłkarze Anglii wie o tym każdy fan piłkarski z Polski. Nie było miejsca na wątpliwości w sytuacji jak ta, gdyż niezwykle ważne było zgarnięcie największej ilości punktów.

Przed tym spotkaniem piłkarska reprezentacja Polski była odgórnie skazana na porażkę. Warto bez wątpienia zrozumieć to, iż piłkarze z Polski zazwyczaj naprawdę bardzo potrafią się zmotywować na starcia z dużo mocniejszymi. Podobnie było podczas tej batalii i trzeba mieć na uwadze to, przez pewien czas można było nawet myśleć, że narodowa drużyna Polski może walczyć o triumf z zespołem angielskim. Było to niezwykle ciężkie spotkanie dla polskiej drużyny narodowej i bez wątpienia trzeba ich pochwalić za walkę do ostatnich minut. Zdawało się, iż może to być koniec nadziei o dobrym rezultacie, w sytuacji, kiedy gola w osiemdziesiątej minucie strzelił Harry Kane. Polska kadra narodowa do końca meczu szukała okazji na strzelenie bramki i nie zamierzała poddać się. Gracz AEK Ateny Szymański Damian w dodatkowym czasie gry, który doliczył sędzia ustrzelił bramkę na wagę remisowego wyniku. Bez żadnych wątpliwości była to genialna okoliczność dla tego uzdolnionego zawodnika. Ostatecznie kadra narodowa Polski zdołała wywalczyć korzystny rezultat na Stadionie Narodowym podczas batalii z zespołem angielskim i w ten sposób wciąż ma duże szanse na kwalifikację do mundialu.