W tym roku premierowy dzień najnowszego PS5

W tym roku premierowy dzień najnowszego PS5

Już w 2019 roku zapowiedziano, iż w roku aktualnym firma Sony przedstawi graczom swoją nową produkcję - PlayStation 5. Aktualnie pośród graczy w dalszym ciągu modna jest ostatnia konsola i nie wygląda na to, żeby zaciekawienie nią miało być mniejsze. Aczkolwiek japońska firma zdecydowała się na stworzenie konsoli do gier najwyższej generacji, w związku z czym klienci czekają z niecierpliwością.

Najświeższe technologie w PS5

Japońska marka Sony już nie raz udowadniała, że bywa pionierem wśród innych firm tego typu i potrafi zdziwić swoich fanów. Konsola PlayStation4 postawiła niezwykle wysoko poprzeczkę konkurencji - wszystko dzięki totalnie innowacyjnej jakości, jakiej nigdy nie przedstawiła inna marka. Graficzne efekty, niesamowicie czułe pady, gry nowej generacji - klienci rzecz jasna umieli docenić tego typu wszystkie atrakcje i dzięki temu aktualnie PlayStation4 okazuje się być najszybciej sprzedawaną konsolą do gier wszech czasów.

Jednak nie obyło się bez kłopotów na starcie - Sony chciało przekroczyć różne technologie (co finalnie im wyszło), lecz premiera oraz przedpremierowe zaprezentowanie PlayStation 4 wzbudziły ambiwalentne emocje. Klientom, którzy byli zapoznani z innowacyjną konsolą PS3, nie do końca pasowały na przykład kontrolery, gdyż na początku wydawały się naprawdę niewygodne przy grze. Ostatecznie pady przybrały nieco alternatywny kształt, jednak problemem się okazała pierwotna wersja konsoli PlayStation4. Konsola nadmiernie przegrzewała się, urządzenie potrafiło także samo się resetować.

Oczywiście po pewnym czasie oraz poprawach wrzucanych na bieżąco, stało się jasne, iż jednak marka Sony idzie w prawidłową stronę, a sama konsola posiada miano szlagierowej. Rzecz jasna nie byłoby to możliwe, gdyby nie gierki, które dużo osób wspomina bardzo ciepło.

PlayStation 5 - hit czy kit?

Prawdopodobnie każdy gracz i amator technologicznych świeżynek niecierpliwie oczekuje ukazania się najnowszej konsoli do gier. Marka Sony potwierdziła, że gierki znane z PlayStation4 ruszą na najnowszej konsoli (mimo wszystko nie zadziała odwrotnie, co licznym graczom się nie podoba). Pojawiają się na tę chwilę pierwsze teorie o kłopotach z pre orderami - ponoć Sony nie wyrabia się z produkcją, jednak nie jesteśmy pewni, czy nie są to aby tylko kłamliwe pomówienia. W Internecie wyskakują się kolejne informacje również o tym, iż PS5 ma teoretycznie problem z jakością obrazu 4k. Jednakże i tutaj pewne nie jest, jak jest w rzeczywistości. Wszystkiego dowiemy się w chwili premierowego ukazania się sprzętu, to jest 19 listopada tego roku.